הצוות שלנו

 • רועי ולודבסקי

  מייסד הפיל ומנכ"ל. רועי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים בהצטיינות מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (IDC). בשנים האחרונות השתתף רועי בפרוייקטים הקשורים לחינוך בארץ ובחו"ל. כיום לומד רועי לתואר שני בחינוך ואיכות הסביבה באוניברסיטת תל אביב וכותב תזה בנושא "חינוך ליזמות סביבתית".

   

 • איתי ולודבסקי

  איתי ולודבסקי - רכז תל"נים וחוגים
   
  בוגר תואר חינוך גופני במסלול המואץ במכללת וינגייט.
  מורה לחינוך גופני ומדריך ספורט בתחומים שונים.
   
  מפתח התוכניות "חשבון חווייתי" ו"אנגלית חווייתית", תוכניות חינוכיות המשלבות תרגול עיוני תוך כדי ספורט משחקים ותנועה. התוכניות עובדות שנה שלישית ברציפות בכ-10 בתי ספר בת"א, הרצליה ורמה"ש.
   
 • יאיר דורון

  מייסד הפיל, בוגר שנה רביעית בהנדסת תוכנה במכללת שנקר. בארבע השנים האחרונות תפקד יאיר כמנהל מרכזי הלמידה של חברת הפיל (3 מרכזים) והיה רכז ובונה סילבוס הלימוד למתמטיקה. יאיר ידוע בכישורו להכשיר מורים/מדריכים לתפקיד ההדרכה וההתמודדות עם נוער. בנוסף, אחראי יאיר על כל הפן הטכנולוגי וחוגי העשרה . השנה יאיר עובד על אפליקציה להנגשת תרגול מתמטיקה בצורה חווייתית. 

   

   

 • מר אשר לוי

  אשר לוי הוא בעל תואר ראשון, שני ושלישי בפילוסופיה של החינוך. בנוסף, הוא ייסד את המחלקה להתחנכות ולמידה בחברה ואת הפרויקט הארצי פ.ל.א (פעילות לימודית אחרת). שימש בתפקידים בכירים בתחום החינוך, ביניהם מרצה לפילוסופיה באוניברסיטת ת"א, מנהל מסלול לימודים לניהול מוסדות תרבות במכללת ספיר. כמו כן, עבד בחברה למתנסים במשך 27 שנים והיה סמנכ"ל בחברה. בנוסף היה אשר לוי מנהל שיקום חברתי בבית דגן. אשר לוי משמש כיועץ חינוכי לחברת הפיל בשנים האחרונות במטרה להעביר את אידאולוגיית הלימוד שלו לדור הבא.

 • מעיין שרעבי

  מעיין שרעבי בעלת לימודי תעודה בפסיכותרפיה ואומנות ובשלבי סיום של תואר ראשון במדעי החברה בהדגשת: חינוך ללקויות למידה. למעיין ניסיון של 8 שנים בתחום ההוראה, צהרונים וניהולם. מעיין מנהלת את מועדונית הבית ספר הדמוקרטי - הכפר הירוק. בנוסף אחראית מעיין להרמת פרויקט ימי ההולדת של החברה.