סופר ספורט

תוכנית ספורט ייחודית עם משחקים חדשניים מהארץ ומחו"ל, אשר שמים דגש על רוח ספורטיבית, ערכים וכישורים חברתיים.

צוות ההדרכה מורכב ממורים לחינוך גופני, מדריכי ספורט ואנשי חינוך בעלי ניסיון.


התוכנית פעילה לכיתות א'-ו'. כמו כן, בישראל בממוצע יש רק 2 שיעורים שבועיים של חינוך גופני, מספר נמוך משמעותית מהמדינות המפותחות ב-OECD, וכך הילדים מקבלים שיעור חינוך גופני נוסף.


במהלך המשחקים הילדים מקבלים תפקידים מיוחדים הקשורים למשחק, וצריכים לפעול על פי דמותם בתוך המשחק הספורטיבי. בנוסף, אנו משתמשים בציוד ספורט חדשני וצבעוני שמושך את הילדים לזוז ולפעול.
בסופר-ספורט נשים דגש על מיומנויות מוטוריות מיוחדות כמו זריקת פריסבי, תפיסת כדור-יד, והליכה עם גביע גלידה (כדור מונח על קונוס הפוך). כמו כן, הילדים מתרגלים קואורדינציה, שיווי משקל וזריזות.

 

לצפייה בעלון התל"נ - לחץ כאן

 

משחק לדוגמא - תופסת רובוטים:

במתחם מפוזרים חישוקים. בצד המתחם מוקמת "חנות התיקונים", שם יש סולם קואורדינציה ושני ילדים האחראים על החנות. המשחק מתנהל כמשחק תופסת רגיל, רק שהבורחים מוגדרים כ"רובוטים" והתופסים כ"משבשי רובוטים". רובוט שנפסל צריך ללכת לחנות התיקונים, לבצע משימת סולם קואורדינציה, או כל משימה ספורטיבית אחרת ולחזור למשחק. החישוקים הממוקמים במתחם הם "עמדות טעינה". כמו לטלפון, גם הילדים צריכים לטעון עצמם עד ל-100% ומתי שמתעייפים מוזמנים להיכנס לחישוק, לבצע 5 סיבובים במקום ולצאת ממנו טעונים לגמרי. בתוך עמדות הטעינה לא ניתן לפסול אותם.

המשחק הוא משחק תופסת, רק משודרג עם דמיון, בעלי תפקידים וחלקים מחיי היום-יום שלנו, מה שנותן לילדים "דרייב" לפעול, לקפוץ ולבצע את המשימות הספורטיביות בהקדם על מנת לחזור למשחק ולהמשיך.


פרויקטים נוספים:

 • צהרוני הפיל

  צהרונים מעשירים בבתי ספר וגנים בגישה קצת שונה, בהן הילדים חווים ומתנסים בתכנים שונים ומגוונים. אנו מאמינים בעבודה קשה, נוכחות מלאה של בעלי החברה בשטח והכשרות מקצועיות לצוות שלנו.

 • חשבון דרך הספורט

  פלטפורמת משחקי ספורט ותרגול חשבון אשר פותחה על ידי מורים מקצועיים ובוגרי וינגייט.
  צוות ההדרכה בקשר רציף במהלך השנה מול מורי בית הספר.
 • אנגלית דרך הספורט

  משימות המשלבות פעילות גופנית ואנגלית באמצעות שמיעה, קריאה וכתיבה.
  המורה מדבר באנגלית עם הילדים במהלך השיעור ומעלה את הרמה הלימודית בבית הספר.