הפעלות לאירועים מיוחדים

אנחנו ממליצים על הפעלות מיוחדות לגילאי היסודי

בישול מולקולרי:

הפעלה חוויתית לכל גיל! גסטרונומיה מולקולרית זהו תחום שבודק את ההשפעות הפיזיות והכימיות שקורים בזמן בישול המזון. אצלנו ילדיכם יכינו ארטיקים באמצעות חנקן נוזלי (בטוח לחלוטין), ילמדו על תהליכים כימיים בבישול ויחזרו הביתה עם מתנות למשפחה.

 

IMG_3405


birthdayjpg

ימי הולדת:

חוגגים לילדודים יום הולדת? אספנו לכם מגוון רחב של קוסמים, ליצנים, מפעילים, בלונים ועוד... ומי ידאג לכיבוד? תוכלו להזמין דוכני מזון ועוגות מיוחדות. התקשרו וביחד נרכיב לילדיכם חווית יום הולדת בלתי נשכחת!

 Beatube :

ספורט וריקוד משולבים בצורה האולטימיטיבית! שיטת אימון קצבית המתבצעת בזוגות, באמצעות הקשת טיובים (צינורות) זה בזה, על הרצפה ועל הגוף, תוך כדי תנועה במרחב ובהתאמה לקצב המוזיקה. השיטה מבוססת על עקרונות מדעיים מתחום הקצב ומתחום התנועה והיא מיועדת לאימון המוח ואימון הגוף כאחד.

 

group

 

זומבה:

זומבה היא שיטת אימון גופני שפותחה בקולומביה בשנות ה-90 וכיום היא מהמקובלות בעולם. שיטה זו מתאימה לגברים, נשים, ילדים ובוגרים כאחד. השיטה מבוססת על שילוב תנועות ריקוד למוזיקה לטינית, מזרחית ומערבית. בואו לחגוג איתנו ולהנות מפעילויות זומבה לכל גיל!

פרוייקטים נוספים:

 

  • לימוד מתמטיקה חוויתי

    האם שמעתם על תלמידים שלומדים מתמטיקה ואנגלית ונהנים תוך כדי? אצלנו לומדים תוך כדי משחק. הדגש הוא על פתירת תרגילים והשתפרות בחשבון בבית הספר, תוך כדי הנאה מקסילמית.

  • מרכז בגרויות ינשוף

    גולת הכותרת שלנו. מרכז למידה בשיתוף פעולה מלא עם עיריית גבעת שמואל. אנו מכינים תלמידים לבגרויות בכל המקצועות.

  • קייטנת מסע בעולם

    בואו לגלות איתנו בחופשים את העולם! במשך שמונה ימים "נטוס" כל יום לארץ אחרת וביום השמיני לחלל! פעילויות מדהימות לגילאי היסודי.